Akce: Infračervené smart šošovky zadarmo k termokamerám Fluke

Akce: Infračervené smart šošovky zadarmo k termokamerám Fluke

Kupte si jednu z uvedených termokameriek Fluke a získejte každé zadarmo infračervené inteligentné šošovky.

Čo nákupom získate?

Pri nákupe termokamery Fluke Ti300 +, Ti401 PRO, Ti480 PRO, TiX501 alebo TiX580 budete mať možnosť zadarmo si objednať 2 × infračervený teleobjektív s teleobjektívom alebo širokouhlý infračervený smart objektív.

S prídavným širokouhlým objektívom pre infračervené žiarenie, ktorý možno jednoducho nasadiť, budete mať širšie zorné pole pri práci v stiesnených priestoroch. S prídavným teleobjektívom môžete svoj cieľ zväčšiť dvakrát viac než sa štandardným objektívom a nebudete tak nutne musieť vstupovat priamo do nebezpečnej zóny alebo šplhať do výšok. S prídavnými šošovkami budete schopní zobraziť dôležité infračervené detaily, ktoré by mohli naznačovať, že skúmané zariadenie má problém.

 

Ako môžete šošovky objednať?

 

  1. Kúpte si u nás jednu z vyššie uvedených termokamier Fluke medzi 5. 1. a 12. 2. 2021.
  2. Vyberte si šošovky, o ktoré máte záujem.
  3. Požiadajte o vybranej šošovky na stránkach Fluke. Nákup preukážete uhrazenou účtenkou či faktúrou.
  4. Počkajte 3 týždne, než vám Fluke šošovky pošle.
  5. Užite si nové vybavenie.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.