Analógový multimeter C.A 401


Chauvin Arnoux C.A 401 je analogový AC/DC ampérmeter vhodný pre použitie v laboratóriach a na školách.

Analogový ampérmetr Chauvin Arnoux C.A 401 je robustní, jednoduchý přístroj, který kombinuje přesnost a spolehlivost s rozšířenou elektrickou a mechanickou bezpečností.

Vlastnosti:

  • 11 DC proudových rozsahů: 100µA až 10A
  • 7 AC proudových rozsahů: 10mA až 10 A
  • jeden 100mV DC proudový rozsah pro bočnice
  • 1A HRC a 10A HRC fáze
  • jednoduchý přepínač funkcí
  • bezpečnostní zdířky
  • dvojitá izolace

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.