Analógový galvanometer C.A 403


Chauvin Arnoux C.A 403 je analógový galvanomer vhodný pre použitie v laboratóriach a na školách.

Analogový galvanoměr Chauvin Arnoux C.A 403 je robustní, jednoduchý přístroj, který kombinuje přesnost a spolehlivost s rozšířenou elektrickou a mechanickou bezpečností.

Vlastnosti:

  • 2 DC proudové rozsahy: 30µA až 3mA
  • jeden 100mV DC proudový rozsah pro bočnice
  • 2 rozsahy (0 - 30 a 0 - 100)
  • 315mA HRC fáze
  • bezpečnostní zdířky
  • dvojitá izolace

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.