Jednoduchý záznamník prúdu Chauvin Arnoux L111


Chauvin Arnoux L111 je nástroj na záznam meraní AC prúdu na mieste s využitím svoriek s prúdovými výstupmi medzi 0 a 1 A AC.

Vlastnosti záznamníku proudu Chauvin Arnoux L111:

  • 1 kanálový
  • výstupní proudový rozsah: 0 do 1 A (podle typu sondy)
  • Rozlišení: 0.1 mA
  • Vzorkovací poměr: 64 vzorků/perioda
  • Ukládání: programovatelné od 125 ms do 1 dne
  • Zaznamenávací módy: Start/Stop, FIFO, XRM rozšířený zaznamenávací mód
  • Doba trvání záznamu: od 15 minut do 8 týdnů

Záznamíku proudu Chauvin Arnoux L111 je dodáván s DataView® softwarem, který umožňuje vizualizaci a analýzu dat, ale také tisk křivek záznamů a výpis výsledků.

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.