Digitálny lokalizátor ističov s testerom zásuviek Ideal 61-534


Digitálny lokalizátor ističov s integrovaným testerom zásuviek uľahčuje prehľadávanie striedavých vedení.

Ideal 61-534 digitálny lokalizátor ističov s integrovaným testerom zásuviek uľahčuje prehľadávanie rozvodov a vedení.

So spoľahlivou druhotnou indikáciou si môže byť každý istý, že s pomocou Ideal 61-534 digitálneho lokalizátora ističov našiel ten správny elektrický istič alebo poistku, ktorá dodáva prúd do zásuvky alebo svetelného vypínača, a to bez nutnosti prerušiť okruh.

Ideal 61-534 digitálny lokalizátor ističov umožňuje okamžitú identifikáciu elektroinštalačnej závady pomocou integrovaného testeru zásuviek. Tester zásuviek overuje konfiguráciu elektroinštalácie akejkoľvek 230V AC zásuvky. Vďaka tomu je možné okamžité riešenie problémov čím dochádza k značným časovým úsporám.

Ideal 61-534 digitálny lokalizátor ističov vlastnosti:

  • Rýchlo a presne lokalizuje ističe a poistky
  • Overuje prítomnosť napájania
  • Integrovaný tester zásuviek identifikuje spoločné závady elektroinštalácie
  • Bezkontaktný napäťový senzor pre 80 až 300 V AC
  • Indikátor vybitej batérie

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.