Tónový generátor + Zeilovací sonda Ideal 62-140


Ideal Industries 62-140 TRACETone - ekonomická sada tónového generátora a zosilovacej sondy pre trasovanie a identifikáciu vodičov komunikačných, dátových aj napájacích vedení.

Vlastnosti

  • Dvě frekvence signálu
  • Měření spojitosti, trasování a identifikace vodičů
  • konektor RJ11 pro připojení sdělovacího kroucenoho kabelu nebo páru krokosvorek
  • Tónový generátor lehce zapadne do těla sondy pro snadné přenášení a skladování

Špecifikácia

Použití přístroje

Ideal Industries 62-140 TRACETone je cenově výhodná sada tónového generátoru a zesilovací sondy. Dvě rozídlné frekvence generátoru a jedno obsluhovací tlačítko sondy je zárukou snadné obsluhy přístrojů a rychlé práce při identifikaci žil kabelů. Generátor se sám vypne, je-li zasunut do těla sondy, čímž šetří energii napájecí baterie.

Technické specifikace

Frekvence signálů 845 a 995 Hz
Výstupní napětí generátoru 12 Vpk (při nové baterii)
Výkon generátoru 8 dBm do 600 Ω (při nové baterii)
Ochrana proti napětí 250 V DC, 175 V ACef

Obecné specifikace

Napájení 4×LR44 (knoflíkové baterie), 6 V
Výdrž baterií

generátor: 100 hodin

sonda: 12 hodin

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.