Zosilovacia sonda Ideal Industries 62-164


Ideal Industries 62-164 Amplifier Probe - zosilovacia sonda pre identifikáciu s trasovanie vodičov signálových aj napájacích vedení.

Vlastnosti

  • Identifikace párů i jednotlivých vodičů ve svazcích sdělovacích, datových i napájecích vedení (v beznapěťovém stavu) a jejich trasování
  • Pracuje se všemi tónovými generátory (doporučen Ideal Industries 62-160)
  • Nastavení hlasitosti odposlechu
  • Baterie umístěna v pouzdře pro její snadnou výmenu
  • Indikace nízkého stavu baterie
  • Výměnnu přijímacího hrotu lze provést bez nutnosti otevření přístroje
  • Spínací tlačítko se samo navrací do rozpojeného stavu pro šetření baterie
  • Součástí ostrý a plochý přijímací hrot

Špecifikácia

Technické specifikace

Zesílení 37 dB
Odpor hrotu min. 1 kΩ
Vstupní impedance 5,7 MΩ

Obecné specifikace

Napájení baterie 9 V
Výdrž baterie typicky 50 hodin
Rozměry 233×43×30,5 mm
Hmotnost s baterií 141 g

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.