Školenie- Základy měření rušení v elektrické síti


V čase, keď sú meniče a riadené pohony čoraz častejšie nasadzované do priemyselných prevádzok, sa objavuje problém znečistenia napájacej siete v podobe harmonických napätí. Tento aspekt a mnoho ďalších označujeme názvom kvalita elektrickej energie. Školenie Základy meranie rušenia v elektrickej sieti objasňuje túto problematiku. Po absolvovaní budete mať prehľad o základných parametroch určujúcich kvalitu elektrickej energie a o nízkofrekvenčným rušenie, bude vedieť, ako toto rušenie vzniká, čo je jeho podstatou.

Školení Základy měření rušení v elektrické síti má následující skladbu:

Podoba školení Základy měření rušení v elektrické síti:

Školení kombinuje výklad s diskusí a praktickými příklady. V úvodu srovnává znalosti na určitou úroveň, na ně pak navazuje dalšími vědomostmi a příklady.

Cíl školení Základy měření rušení v elektrické síti:

Cílem je seznámit účastníka s parametry určujícími kvalitu elektrické energie. Naučit ho, jak tyto parametry sledovat a vyhodnocovat. Seznámit ho s možnostmi měření kvality elektrické energie.

Účel školení Základy měření rušení v elektrické síti:

Dát účastníkům ucelený přehled vědomostí, které potřebují pro efektivnější řešení problémů s kvalitou elektrické energie.

Výsledek školení Základy měření rušení v elektrické síti:

Účastník bude schopen mnohem lépe porozumět vzájemným vztahům mezi jednotlivými spotřebiči a jejich vzájemnému ovlivňování na úrovni kvality elektrické energie.

Ukončení školení Základy měření rušení v elektrické síti:

Kurz je ukončen testem, který je zaměřen na stěžejní body dané problematiky. Účelem testu je zrekapitulovat dané téma, ověřit, zda účastník správně pochopil problematiku a v neposlední řadě pomoci účastníkovi zapamatovat si nejdůležitější informace, které získal.

Získané znalosti:

Měření důležitých parametrů elektrické energie a nf rušení, rozpoznání jejich vlivu na výrobní zařízení. Přehled o PQ analyzátorech a jejich možnostech, práce s konkrétním typem analyzátoru.

 

Kurz je určen pro: techniky elektroúdržby.

Minimální počet účastníku kurzu: 3 osoby

Kapacita školení je 8 osob.

Délka školení je 6 hodin.

Cena školení je na dotaz, podle počtu účastníků.

Toto školení lze zorganizovat přímo v sídle zákazníka.

U zájemců o toto školení předpokládáme technické vzdělání.

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.