LanXPLORER PRO je In-Line Tester siete, ktorý je inovatívny predovšetkým vďaka svojej multifunkčnosti.

LanXPLORER PRO je vynikají inovativní In-Line tester sítě od společnosti Ideal Industries. Tento přístroj nabízí doposud nepřekonané testování kapacity pro řízení lokálních sítí s nejmodernějším rozhraním dotykového displeje a velkou barevnou obrazovkou. LanXPLORER je natolik kvalitní, silný, praktický a jednoduše ovladatelný, že s ním lze bezkonkurenčně testovat všechny dnes dostupné produkty.

Další vlastnosti testeru

Díky svým komplexním vlastnostem, je tento tester schopen testovat nejen metalickou kabeláž, ale i aktivní LAN připojení přes metalické a optické vedení. Navíc ulehčuje uživateli práci tím, že umožňuje provedení mnoha testů přes bezdrátové připojení, čímž nabízí jedinečnou flexibilitu.

S takto komplexními testovacími schopnostmi a jednoduchým ovládáním je LanXPLORER perfektním řešením pro profesionální IT instalátory a systémové administrátory v jakémkoliv podniku, škole či průmyslovém prostředí.

 

 

 

 

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.