Lístky na Amper 2019 zadarmo s Blue Panther

Lístky na Amper 2019 zadarmo s Blue Panther

Chystáte sa na Ampér 2019 a ešte nemáte lístky? S nami ich môžete mať zadarmo, stačí sa registrovať.

Jako již každoročně se letos chystáme na veletrh Ampér. Vezeme si s sebou ty nejmodernější přístroje, které si u nás účastníci veletrhu budou moci vyzkoušet a osahat. Více informací o přístrojích, najdete zde.

Jako partner Ampéru, máme i omezený počet lístků zdarma a cheme se o ně podělit s novými i stávajícími zákazníky. Pro registraci stačí vyplnit formulář a do mailu Vám příjdou informace o tom, jak a kde si lístek vyzvednout.

Na viděnou na Ampéru!

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Fotografia