Predajný poradca
Aktuálity a novinky O nás Kontakt

Predajný poradca pre podporu predaja elektronických meracích prístrojov

Vašou úlohou ako predajného poradcu bude pracovať so zákazníkmi na aktívnom vyhľadávaní nových príležitostí využitia našej techniky a to ako u existujúcich klientov z našej databázy, tak aj recenzie nových. Vedenie obchodných rozhovorov na všetkých potrebných úrovniach, zisťovanie nových potrieb a možností využitia meracej techniky a nami ponúkaných služieb pre zlepšenie kvality výroby a práce u zákazníka. Implementácia prezentácií riešenia pripravených spolu s kolegami technikmi.

Vašou úlohou ako predajného poradcu bude pracovať so zákazníkmi na aktívnom vyhľadávaní nových príležitostí využitia našej techniky a to ako u existujúcich klientov z našej databázy, tak aj recenzie nových. Vedenie obchodných rozhovorov na všetkých potrebných úrovnach, zisťovanie nových potrieb a možností využitia meracej techniky a nami ponúkaných služieb pre zlepšenie kvality výroby a práce u zákazníka. Implementácia prezentácií riešenia pripravených spolu s kolegami technikmi.

Nie je potrebné byť odborníkom na oblasť meracej techniky, ani to neočakávame. Všetko potrebné pre Váš úspech Vás naučíme.

Naša práca je tvorivá práca s ľuďmi i technikou. Práca u nás si vyžaduje nielen úsilie, ale aj trpezlivosť a schopnosť plánovať aj analyzovať.

Nehľadáme pracovníkov, ktorí sa u nás ohrejú, inšpirujú a rýchlo zmenia smer. Naopak hľadáme dlhodobých spolupracovníkov, ktorí majú ambície stáť sa profesionálmi, majú záujem podporiť našu víziu a sebe zaistiť dlhodobý rast.

Ak si dokážete sami seba predstaviť ako obchodníka v našej spoločnosti, kontaktujte nás na osobný pohovor.