Vrecková termokamera Flir C2 je ďalším krokom k miniaturizácii prenosných termokamier. V tele veľkosti mobilného telefónu sa nachádza termočip s rozlíšením 80×60 bodov a 3" dotykový displej, na ktorom je pomocou technológie MSX kombinovaný termálny obraz s optickým.

Vrecková termokamera Flir C2 je veľkosťou porovnateľná s bežnými mobilnými telefónmi. V takto malom tele sa nachádza termočip s rozlíšením 80×60 bodov a 3" dotykový displej, na ktorom je pomocou technológie MSX kombinovaný termálny obraz s optickým.

 

FLIR C2 je prvá plne funkčná termografická kamera veľmi malých rozmerov, ktorá je určená pre odborníkov a dodavateľov v odvetví stavebného priemyslu.Termokameru môžete mať stále so sebou, aby ste kedykoľvek mohli identifikovať neviditeľné zdroje tepla, ktoré signalizujú plýtvanie energiou, konstrukčné vady, instalačné problémy a ďalšie nedostatky.

Kamera je plne rádiometrická.

Okamžite môžete ukladať termografické snímky vo formáte JPEG, ktoré možno neskôr pohodlne upravovať a vyhodnocovať pomocou nástroja FLIR Tools. Možno teda neskôr merať teplotu vami určeného pixelu na zachytenom snímku.

Kamera tiež disponuje veľmi širokým zorným poľom, ktoré je potrebné k zobrazovaniu snímok a vďaka vysoko citlivému detekovaniu jemných teplotných rozdielov napríklad v stavebných aplikáciách.

Dodávka Flir C2 obsahuje:

  • Termokameru Flir C2
  • Inštalovanú batériu
  • Remienok na ruku
  • Zdrojový kábel
  • USB kábel

Špecifikácia

Základné parametre

Rozlíšenie termočipu 80×60 bodov
Teplotný rozsah -10 °C až 150 °C
Teplotná citlivosť < 0,1 °C
Presnosť ±2 °C alebo 2 %
Zorné pole 41°×31°
Minimálna vzdialenosť 15 cm (termálny obraz)
1 m (optický obraz)
Obnovovanie termočipu 9 Hz

Zobrazovanie

Displej 3" dotykový LCD
Meranie teploty bod uprostred obrazu
MSX® kombinovanie termálneho a optického obrazu
Optická kamera 640×480 bodov s pevným ohniskom

Nastavovanie

Emisivita matný/stredný/lesklý povrch, vlastné nastavenie
Korekcia okolia odrazená zdanlivá teplota
Paleta farieb tekutý kov, dúha, vysoko kontrastná dúha, stupne šedej
Ukladanie  
Vnútorná pamäť najmenej 500 snímok
Typ súboru 14-bit JPEG s teplotnými dátami
Video možnosť streamovania nerádiometrického videa cez USB

Všeobecné vlastnosti

Rozmery 125 × 80 × 24 mm
Hmotnosť 0,13 kg
Rozhranie Micro USB-B
Napájanie Li-Pol akumulátor
Výdrž typicky 2 hodiny používania
Nabíjanie 1,5 hodiny
Záruka 2 roky, 10 rokov na termočip po registrácii

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

FLIR C2 miniatúrna termokamera

Švédska spoločnosť Flir pustila na trh novú vreckovú termokameru nesúcu označenie C2. Táto termokamera vyniká miniatúrnymi rozmermi. Kamera má totiž rozmery ako klasický smartphone.

Využite úžasných zliav na termokamery FLIR!

Potrebujete termokameru do údržby? Ušetrite až 18% pri nákupe vybraných termografických kamier a zkušebních a meracích zariadení FLIR.

Kontrola teploty pracovníků bezkontaktním měření teploty

V rámci pomoci při detekci personálu při prevenci šíření Koronaviru jsme připravili speciální nabídku termokamer, které se dají použít k bezkontaktnímu měření teploty.