Vrecková termokamera Flir C2 je ďalším krokom k miniaturizácii prenosných termokamier. V tele veľkosti mobilného telefónu sa nachádza termočip s rozlíšením 80×60 bodov a 3" dotykový displej, na ktorom je pomocou technológie MSX kombinovaný termálny obraz s optickým.

Vrecková termokamera Flir C2 je veľkosťou porovnateľná s bežnými mobilnými telefónmi. V takto malom tele sa nachádza termočip s rozlíšením 80×60 bodov a 3" dotykový displej, na ktorom je pomocou technológie MSX kombinovaný termálny obraz s optickým.

 

FLIR C2 je prvá plne funkčná termografická kamera veľmi malých rozmerov, ktorá je určená pre odborníkov a dodavateľov v odvetví stavebného priemyslu.Termokameru môžete mať stále so sebou, aby ste kedykoľvek mohli identifikovať neviditeľné zdroje tepla, ktoré signalizujú plýtvanie energiou, konstrukčné vady, instalačné problémy a ďalšie nedostatky.

Kamera je plne rádiometrická.

Okamžite môžete ukladať termografické snímky vo formáte JPEG, ktoré možno neskôr pohodlne upravovať a vyhodnocovať pomocou nástroja FLIR Tools. Možno teda neskôr merať teplotu vami určeného pixelu na zachytenom snímku.

Kamera tiež disponuje veľmi širokým zorným poľom, ktoré je potrebné k zobrazovaniu snímok a vďaka vysoko citlivému detekovaniu jemných teplotných rozdielov napríklad v stavebných aplikáciách.

Dodávka Flir C2 obsahuje:

  • Termokameru Flir C2
  • Inštalovanú batériu
  • Remienok na ruku
  • Zdrojový kábel
  • USB kábel

Špecifikácia

Základné parametre

Rozlíšenie termočipu 80×60 bodov
Teplotný rozsah -10 °C až 150 °C
Teplotná citlivosť < 0,1 °C
Presnosť ±2 °C alebo 2 %
Zorné pole 41°×31°
Minimálna vzdialenosť 15 cm (termálny obraz)
1 m (optický obraz)
Obnovovanie termočipu 9 Hz

Zobrazovanie

Displej 3" dotykový LCD
Meranie teploty bod uprostred obrazu
MSX® kombinovanie termálneho a optického obrazu
Optická kamera 640×480 bodov s pevným ohniskom

Nastavovanie

Emisivita matný/stredný/lesklý povrch, vlastné nastavenie
Korekcia okolia odrazená zdanlivá teplota
Paleta farieb tekutý kov, dúha, vysoko kontrastná dúha, stupne šedej
Ukladanie  
Vnútorná pamäť najmenej 500 snímok
Typ súboru 14-bit JPEG s teplotnými dátami
Video možnosť streamovania nerádiometrického videa cez USB

Všeobecné vlastnosti

Rozmery 125 × 80 × 24 mm
Hmotnosť 0,13 kg
Rozhranie Micro USB-B
Napájanie Li-Pol akumulátor
Výdrž typicky 2 hodiny používania
Nabíjanie 1,5 hodiny
Záruka 2 roky, 10 rokov na termočip po registrácii

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontrola teploty pracovníků bezkontaktním měření teploty

V rámci pomoci při detekci personálu při prevenci šíření Koronaviru jsme připravili speciální nabídku termokamer, které se dají použít k bezkontaktnímu měření teploty.