Využite úžasných zliav na termokamery FLIR!

Využite úžasných zliav na termokamery FLIR!

Potrebujete termokameru do údržby? Ušetrite až 18% pri nákupe vybraných termografických kamier a zkušebních a meracích zariadení FLIR.

Začněte využívat termokameru a tepelné zobrazování k identifikaci přítomnosti závad ve Vašich zařízeních.Teď je ideální čas si termokameru pořídit! Pokud se budete chtít naučit s termokamerou efektivně pracovat, rádi Vás také zaškolíme na našich odborných školeních a seminářích

 

Akční nabídka   Termokamera FLIR C2 - v této akci ušetříte při nákupu 18 %​

Akční nabídka   Termokamera FLIR C3 - v této akci ušetříte při nákupu 16 %​

Akční nabídka   Termokamera FLIR C3 + hrotový vlhkoměr se světlem Flir MR40  - v této akci ušetříte při nákupu 17 %​ 

Akční nabídka   Termokamera FLIR C3 + indikátor napětí Flir VP52 - v této akci ušetříte při nákupu 17 %​ 

Akční nabídka   Termokamera FLIR E6  - v této akci ušetříte při nákupu 6 %​

Akční nabídka   Termokamera FLIR E8 - v této akci ušetříte při nákupu  7 %​

 

Níže uvedené akční nabídky platí od 15. října 2018 do 31. prosince 2018 na uvedené produkty a produktové balíčky a není ji možné kombinovat s jinou akcí. 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443 - pracoviště Bratislava

Produkty

Termokamera Flir C2

Vrecková termokamera Flir C2 je ďalším krokom k miniaturizácii prenosných termokamier. V tele veľkosti mobilného telefónu sa nachádza termočip s rozlíšením 80×60 bodov a 3" dotykový displej, na ktorom je pomocou technológie MSX kombinovaný termálny obraz s optickým.

Termokamera Flir C3

Vrecková termokamera Flir C3 ďalším krokom k miniaturizácii prenosných termokamier. Vybavená dotykovým 3" displejom s vysokým jasom a možnosťou pripojenia k Wi-Fi pre rýchly prenos obrazu.

Termokamera Flir E6

Termokamera Flir E5 s rozlíšením 160×120 bodov a zabudovaným fotoaparátom pre všeobecné použitie v priemyselnej údržbe.

Termokamera Flir E8

Termokamera Flir E8 s rozlíšením 320×240 bodov a zabudovaným fotoaparátom pre všeobecné použitie v priemyselnej údržbe.