Webinář: Teledyne Lecroy - Výhody 12bitových osciloskopů a jak je používat

Webinář: Teledyne Lecroy - Výhody 12bitových osciloskopů a jak je používat

V tomto webináři si řekneme, jaké výhody mají 12bitové osciloskopy a jak z nich dostat maximum.

Správně pracovat s přístrojem, který je takto komplexní, může být náročné. Moc rádi vám předáme naše mnohaleté zkušenosti a rady. Vy tak ze svého osciloskopu získáte maximum.

Součástí webináře budou praktické ukázky jak pracovat s osciloskopem Teledyne LeCroy, jak maximálně využít jeho potenciál a informace o 12-ti bitových architekturách. Na konci prezentace bude čas na dotazy.

Pokud máte specifický dotaz, klidně nám jej zašlete už nyní.

 

Webinář se bude konat už ve čtvrtek 16. 04. a je zdarma. 

Stačí se registrovat níže. 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Video

Fotografia

Produkty

Osciloskop Teledyne LeCroy radu WavePro HD

Osciloskopy radu Teledyne Lecroy WavePro HD s prevodom 12-bitov a technológiou HD4096 a šírkou pásma až 8 GHz.

Osciloskop Teledyne LeCroy WaveRunner 8000HD

Osciloskop WaveRunner HD je vybavený 8. analógovými kanály, ktoré možno doplniť o 16 digitálnych logického analyzátora.

Osciloskop Teledyne LeCroy radu WaveSurfer3000Z

Osciloskop Teledyne LeCroy radu WaveSurfer 3000z majú 10,1" kapacitný dotykový displej, najdlhšiu pamäť a nejhlbšiu nástrojovú sadu - to všetko za prijateľnú cenu.