Zakúpili ste dvojpólové merače napätia Fluke T110, T130 a T150, vymeňte ich za nové!

Zakúpili ste dvojpólové merače napätia Fluke T110, T130 a T150, vymeňte ich za nové!

Chceli by sme upozorniť všetkých majiteľov skúšačiek Fluke T110, T130, T150 na možné bezpečnostné riziko u niektorých prístrojov. Venujte pozornosť tu uvedeným informáciám!

Ako preventívne opatrenie a z dôvodu závady sa spoločnosť Fluke rozhodla dobrovoľne zvolať všetky tieto výrobky a poskytnúť zákazníkom nové a vylepšené ekvivalentné náhradné produkty. Zákazníci obdržia tiež predĺženie záruky z 2 na 3 roky.

Detaily o dôvodoch, ktoré viedli spoločnosť Fluke k tejto akcii nájdete: zde, doporučujeme všem majitelům dvoupólových měničů Fluke T110, T130 a T150 tyto informace prostudovat!


Pokiaľ ste vlastníkom skúšačky Fluke T110, T130,T150, čo musíte teraz vykonať?

Ukončite používanie svojich meračov a preverte si informácie uvedené tu: www.fluke.cz/tpt-recall. Táto webová stránka obsahuje všetky podrobnosti spojené s týmto zvolávaním výrobkov.

 

Pokiaľ ste vlastníkom konkrétneho meracieho prístroja uvedeného v zozname prístrojov s možnou technickou závadou postupujte nasledovne: 

  • Na tejto stránke www.fluke.cz/tpt-recall vyplňte úplne formulár pre zvolanie, vrátane Vašeho mena a dodacej adresy.
  • Uveďte množstvo zvolávaných meračov napätia T110, T130 alebo T150, ktoré vlastníte.

Spoločnosť Fluke Vám zašle predplatenú prepravnú nálepku s vyplnenou adresou pre vrátenie každého z Vašich zvolávaných prístrojov.

 

Prosím, príjmite v mene spoločnosti Fluke úprimné ospravedlnenie za prípadné nepríjemnosti spôsobené touto akciou a ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať spoločnosť Fluke. Kontaktné informácie nájdete na adrese www.fluke.cz/tpt-recall

 

Viceprezident spoločnosti Fluke EMEA

Ankush Malhotra

 

 

 

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443