Záručné opravy


Jediný autorizovaný servisným centrom firmy Fluke pre Slovensku republiku.

Spoločnosť Blue Panther s.r.o. je autorizovaným servisom pre značky:

Teledyne LeCroy, Kyoritsu, Chauvin Arnoux , Schleich a jediným autorizovaným servisným centrom firmy Fluke pre Slovenskú republiku.

V servisnom stredisku sa tiež pred dodaním zákazníkovi vykonáva výstupná kontrola všetkých prístrojov. Pri tejto činnosti je každý prístroj zaevidovaný do databázy, čo umožňuje sledovať každý prístroj a všetko, čo sa sním deje počas jeho životnosti - frekvencia servisných zásahov, závady apod

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.