Zľavy na termokamery Flir

Zľavy na termokamery Flir

Využijte zaujímavé zľavy na termokamery Flir! Táto zľavová akcia platí do 31.3. 2019.

Termokamera Flir E6

Kamera z velmi úspěšné série FLIR EX-Series s rozlišením 160×120 bodů a zabudovaným fotoaparátem pro všeobecné použití v průmyslové údržbě. Ke kameře je software, který umožňuje archivaci snímků, export do jiných formátů a k tvorbě protokolů. Jsou lehké, snadno ovladatelné kamery určené pro všeobecné použití v průmyslové údržbě, elektro i strojní, ale také pro jednotlivce - elektrikáře, topenáře, kominíky, stavebníky a další profese, kde je třeba rychle a jednoduše zobrazit a uložit termosnímek.
Díky vestavěnému fotoaparátu kamera, společně s termosnímkem, automaticky uloží i optický snímek měřeného objektu, který pak může být součástí výsledného protokolu. V závislosti na modelu je možné si optický snímek zobrazit na pozadí termosnímku přímo v kameře a lépe tak identifikovat problémová místa. Všechny kamery série Flir Ex jsou vybaveny zobrazovací technologií MSX®.

Sleva 8 873 Kč s DPH je platná do 31.3.2019

Slevy na termokamery Flir  termokamera_flir_e6.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Cena před slevou:  57 249 Kč s DPH

Cena po slevě: 48 376 Kč s DPH         39 980 Kč bez DPH

Bližší informace o termokameře Flir E6 a možnost zakoupení na našem e-shopu najdete zde. 

https://www.blue-panther.cz/termokamera-flir-e6

 

Kapesní termokamera Flir C2

Kapesní termokamera Flir C2 je dalším krokem k miniaturizaci přenosných termokamer. V těle velikosti mobilního telefonu se nachází termočip o rozlišení 80×60 bodů a 3" dotykový displej, na kterém je pomocí technologie MSX kombinován termální obraz s optickým.
Kapesní termokamera Flir C2 pro každého technika do kapsy je velikostně srovnatelná s běžnými mobilními telefony. V takto malém těle se nachází termočip o rozlišení 80×60 bodů a 3" dotykový displej, na kterém je pomocí technologie MSX kombinován termální obraz s optickým.

 

Sleva 3 715 Kč s DPH je platná do 31.3.2019

Slevy na termokamery Flir  03838l.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena před slevou:          19 400 Kč s DPH

Cena po slevě:               15 694 Kč s DPH  12 970 Kč bez DPH  

Bližší informace o termokameře Flir C2 a možnost zakoupení na našem e-shopu najdete zde.

https://www.blue-panther.cz/termokamera-flir-c2

 

Další akční nabídky a slevy na měřicí přístroje najdete na našem e-shopu zde. 

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443