Akcie MET / CAL (-35%)

Akcie MET / CAL (-35%)

Fluke Calibration MET / CAL Plus je úplné riešenie pre automatizáciu a správu vášho kalibračného laboratória. Teraz so zľavou 35% do 30.6.

Dnešné kalibračné laboratóriá čelia mnohým výzvam: Rastúci počet kalibrácií, zložitejšie pracovné prístroje, menej technikov a rastúci zoznam noriem kvality. Predovšetkým pretrvávajúci tlak na znižovanie nákladov.

Kalibračný softvér Fluke Calibration MET / CAL Plus pomôže čeliť týmto výzvam tým, že účinnejšie a dôslednejšie kalibruje a riadi vaše pracovné zaťaženie a okrem toho:

  • Použitie softvéru MET / CAL Vám pomôže znížiť čas kalibrácie na polovicu úplnou automatizáciou vašej elektrickej a vysokofrekvenčnej kalibrácie.
  • Skráti napríklad čas na kalibráciu spektrálneho analyzátora z 11 hodín na 1 alebo 2 hodiny.
  • Zdokumentované postupy a výsledky kalibrácie a správy vám pomôžu splniť normy kvality, ako je ISO 9000, ANSI Z540 a ISO / IEC 17025.
  • Môže sa vykonávať kontrolovaná a konzistentná kalibrácia s použitím vytvorených a simulujúcich overených kalibračných postupov alebo s použitím komplexnej knižnice tisícov automatizovaných postupov vytvorených komunitou tisícov používateľov softvéru MET / Cal na celom svete a overených výrobcom.
  • Použitie odstráňte tak chyby, ako aj riziko ľudských chýb, ku ktorým môže dôjsť, ak technik upraví výstupy alebo zaznamená údaje ručne.

Softvér na riadenie kalibrácie MET / CAL ® zahŕňa editor postupov MET / CAL ® a Runtime MET / CAL ® na automatickú kalibráciu a kontrolu automatických štandardov (kalibrátorov).

Softvérová sada MET / CAL a MET / TEAM dodávaná pod označením MET / CAL Plus poskytuje všetky nástroje potrebné na vykonávanie automatických, poloautomatických a manuálnych kalibrácií na všetkých typoch testovacích a meracích prístrojov vrátane jednosmerných, nízkofrekvenčných, rádiových a mikrovlnných prístrojov.

  • Umožní rýchlo a ľahko vytvárať, upravovať, testovať a dokumentovať kalibračné postupy.
  • Konfigurovať a protokolovať širokú škálu parametrov neistoty merania vrátane overovania údajov na účely auditu a podpory ďalšej analýzy.
  • Je možné sledovať informácie o kalibrovaných prístrojoch vrátane histórie a stavu trasovateľnosti, používateľov, zákazníkov a umiestnenia kalibrovaných prístrojov.
  • Informácie o prístrojoch sa môžu analyzovať a oznamovať; môžu sa vytvárať prispôsobené papierové certifikáty a správy.

Do 30. 6. V roku 2021 máte možnosť využiť činnosť na tomto kalibračnom softvéri so zľavou na 35%.

Stačí nás len kontaktovať formulárom nižšie, kde sa s nami spojí náš špecialista a povie viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto softvéri, prejdite na túto stránku. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať v jednej z týchto foriem.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Jaroslav Smetana
Telefón: +420 241 762 724

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443 - pracovisko Bratislava

Produkty

NOVINKA!Kalibračný softvér MET / CAL Plus

Softvér na riadenie kalibrácie MET / CAL ® Plus je úplné riešenie na automatizáciu kalibračných procesov a riadenie kalibrácie a merania