Teledyne LeCroy | Blue Panrher s.r.o.

Teledyne LeCroy

Teledyne LeCroy

Spoločnosť Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálnym distribútorom spoločnosti Teledyne LeCroy pre ČR a SR,

Teledyne Lecroy

Vitajte na stránke LeCroy, kde začala revolúcia meracej techniky

Začiatok LeCroy je nielen príbehom o technológii, ale aj o vášni, vízii a odvahe jedného muža - Dr. Waltera LeCroy. Jeho práca v CERN, najväčšom časticovom fyzikálnom laboratóriu na svete, bola zásadná pre jeho cestu k založeniu tejto legendárnej firmy.

V 60. rokoch 20. storočia, keď CERN stále rozširoval svoje experimentálne možnosti, bolo zrejmé, že potrebuje lepší spôsob, ako zachytiť a analyzovať rýchlo sa meniace signály generované vysokoenergetickými časticovými urýchľovačmi.

Bolo to práve v tejto dobe, keď Dr. LeCroy pracoval na vývoji nových digitálnych metód spracovania signálov, ktoré mali potenciál značne prekonať vtedajšie technológie.

Po odchode z CERNu, inšpirovaný výzvami, s ktorými sa stretol v laboratóriu, a potenciálom svojich objavov, Dr. LeCroy založil firmu,

ktorá niesla jeho meno.

Jej hlavným cieľom bolo priniesť revolučné meracie technológie, ktoré vyvinul počas svojho pôsobenia v CERNe, širšiemu priemyselnému trhu.

A tak sa zrodila firma LeCroy, podporovaná víziou a odbornosťou svojho zakladateľa.

Firma, ktorá bola na čele inovácií v oblasti osciloskopov a meracej techniky po mnoho desaťročí a ktorá sa stala kľúčovým hráčom v odbore.

Avšak, ako sa hovorí, veľké myšlienky priťahujú veľké príležitosti.

V roku 2012 sa osudy firmy LeCroy a Teledyne Technologies spojili, čo vytvorilo synergiu dvoch technologických gigantov.

Toto prevzatie bolo kľúčovým míľnikom v histórii LeCroy a otvorilo dvere k novým možnostiam a inováciám,

Pozvánka do sveta LeCroy je pozvánkou do sveta, kde minulosť inšpiruje budúcnosť a kde inovačná tradícia pokračuje a DNA a odkaz Dr. LeCroa zostávajú nerozlučne spojené s touto značkou.

Dnes, ako člen rodiny Teledyne, LeCroy kombinuje svoju bohatú históriu s modernou víziou, ponúkajúc širšie spektrum meracích riešení a služieb pre našich globálnych klientov.

Vitajte v histórii, ktorá bola formovaná víziou a odhodlaním jedného vedca, a ktorá pokračuje v tradícii excelentnosti a inovácie. Vitajte v domove LeCroy.

Pozvánka do sveta LeCroy je pozvánkou do sveta, kde minulosť inšpiruje budúcnosť a kde inovačná tradícia pokračuje.

Vitajte na našej ceste technologickej excelentnosti.

Výber zo sortimentu produktov Teledyne LeCroy: