USB Mobile T2 Protocol Analyzer


USB Mobile T2 Protocol Analyzer je prenosný protokolový analyzátor rozhrania USB 1.x, 2.0 a OTG od spoločnosti LeCroy.

 

USB Mobile T2 Protocol Analyzer

USB Mobile T2 Protocol Analyzer je přenosný protokolový analyzátor USB od spol. LeCroy pro základní analýzu rozhraní USB 2.0. Používá se za účelem verifikace rozhraní USB s bitovým tokem až 480 Mb/s. Zajišťuje 100% zachycení protokolu USB komunikace na těchto rozhraních. Tento protokolový analyzátor se připojuje k PC přes port PCMCIA. Pro připojení testované sběrnice je vybaven Mini-A & B USB konektory.


Základní Vlastnosti:

  • Záznam USB protokolu
  • Jeden kanál
  • Podporovaná rozhraní USB 2.0
  • Velikost paměti 64 MB
  • Datový tok 480 Mb/s
  • Připojení k PC přes PCMCIA

 

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Podporované protokoly USB 2.0
Hardwareové požadavky Intel Pentium III nebo ekvivalentní 128 MB RAM, 16-bit Type II PC card
Softwareové požadavky Windows 2000, Windows XP, Windows Vista
Velikost záznamové paměti 64 MB
Podporovaný datový tok max. 480 Mb/s
Konektory předního panelu Ttacer (Záznamník) ..1x USB 2.0 Mini-A & B konektor
Rozměry 135 x 54 x 10 mm
Hmotnost 51 g

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zvoľte adresáta Vášho dotazu