Teledyne LeCroy T3SP Time Domain Reflectometers


Testovacie nástroje Teledyne T3SP10D (10 GHz) a T3SP15D (15 GHz) stimulujú testovanú aparatúru skutočnými diferenciálnymi signály.

TDR nabízí rychlé doby náběhu 50 ps (T3SP10D) a 35 ps (T3SP15D) při prostorovém rozlišení poruch  4,2 mm a 3 mm, v daném pořadí, až do vzdálenosti  40 metrů trasy signálu. Opakovacích frekvencí TDR až 10 MHz. TDR používá stejné kalibrační standardy jako analyzátory vektorové sítě.

 

 Díky malému provedení, nízké hmotnosti a volitelným interním bateriím najdou přístroje uplatnění kdekoli v testovacích laboratořích nebo v terénu.

 

 

Klíčové parametry.

True Differential TDR až do 15 GHz

Malé rozměry a bateriové napájení

Měření S11

35 ps náběžná hrana pulsu  (SP15D) 50 ps (SP10D)

Velikost paměti až 50,000 bodů

Pre-Compliance pro Emerging Serial Data Standards

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zvoľte adresáta Vášho dotazu