Logický analyzátor LogicStudio od firmy LeCroy je logický analyzátor pre PC pripojiteľný cez USB.

LeCroy LogicStudio 16

USB logický analyzátor LogicStudio za výbornú cenu vhodný do servisných laboratórií aj do terénu alebo do praktických učební stredných a vysokých škôl. Ovládanie a meranie je zaistené pomocou intuitívneho softwarového rozhrania v PC. Spojením logického analyzátora s osciloskopom LeCroy WaveJet radu 300A získate pracovisko "zmiešaných signálov" umožňujúce naraz spracovávať digitálne aj analógové signály.

Kľúčové vlastnosti logického analyzátora LogicStudio

Sofistikované rozhranie

Priložený software predstavuje moderné a intuitívne meracie a ovládacie rozhranie. Funkcie volíte pomocou oboch tlačidiel myši a ikon na ploche. Žiadne komplikované menu!

Dekódovanie protokolu a trigerovanie

Okamžité zobrazenie dekódovanej informácie, prenášané protokoly I2C, SPI a UART. Možnosť trigerovania na prenášané dáta.

Kurzory

Umožňujú rýchle meranie časových odstupov medzi digitálnymi aj analógovými signálmi.

Lupa

Podrobnejšie informácie o tvare signálu poskytne funkcia lupy. Posúvajte ju nad signálom a ihneď uvidíte zvätšenú časť. Otáčaním koliečka myši meníte úroveň zväčšenia.

História

Automatická pamäť na 100 predchádzajúcich obrazoviek pomôže odhaliť jav, ktorý ste nestačili včas zachytiť.

Výkonný triger

Pre vyhľadávanie zložitých udalostí možno trigerovať na hranu, úroveň, na dáta zberníc alebo vytvárať kombinácie trigerovacích podmienok.

Persistencia

Náhodné alebo krátkodobé udalosti v signále zachytí aj simulácia neobmedzeného dosvitu. Vďaka obrazovkovej pamäti (histórií) môžete zistiť, kedy udalosť nastala.

Funkcia MSO

Spojením s osciloskopom WaveJet radu 300A k rovnakému počítaču, získate pracovisko pre sledovanie "zmiešaných signálov". Na obrazovke môžete sledovať digitálne aj analógove signály. Trigerovacím výstupom analyzátora môžete spúšťať pripojený osciloskop.

Prepojiteľnosť s osciloskopmi Tektronix a Agilent

Logický analyzátor LogicStudio možno kombinovať s analógovými kanálmi širokého spektra osciloskopov od LeCroy WaveJet cez 6 produktových rád Tektronixu (TDS1000B, TDS2000B, TDS2000C, DPO/MSO2000, DPO/MSO3000, DPO/MSO4000), po 3 produktové rady Agilentu (DSO5000A, DSO/MSO6000A, DSO/MSO7000A,DSO/MSO7000B).

Ovládací software k stiahnutiu

Ovládací software pre PC je na webových stránkach LeCroy voľne k stiahnutiu. Bez pripojených prístrojov možno program spustiť v demo režime, ktorý simuluje pripojený logický analyzátor LogicStudio a osciloskop WaveJet. Pre stiahnutie prejdite na túto stránku.

Špecifikácia

Parameter

Hodnota

Vzorkovacia rýchlosť 1 GS/s pri 8 kanáloch, 500 MS/s pri 16 kanáloch
Šírka pásma 100 MHz
Minimálna šírka pulzu 3,75 ns
Pamäť 40 kpts pri 8 kanáloch, 20 kpts pri 16 kanáloch
Typy trigerov hrana, maska, šírka pulzu, šírka masky, I2C, SPI, UART
Výber prahových úrovní TTL, CMOS (1,8 V, 2,5 V, 3,3 V, 5 V, voliteľná)
Rozsah voliteľnej úrovne 0 až 7 V
Maximálne vstupné napätie ± 40 V
Presnosť úrovne ± 150 mV + 5 % z úrovne
Maximálny vstupný dynamický rozsah 40 Vp-p
Minimálna úroveň napätia 500 mVp-p
Vstupná impedancia 150 kΩ || 12 pF
Typická hodnota časového posunu medzi kanálmi 1 ns
Rozlíšenie trigera 500 MS/s
Komunikačné rozhranie USB 2.0
Meracie rozhranie 16 D, Trig IN, Trig OUT
Napájanie z USB rozhrania
Rozmery 81 × 124 × 28 mm

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.