Aplikácia FLIR InSite zadarmo!

Aplikácia FLIR  InSite zadarmo!

Vykonávate termografickej kontroly a máte od nás zakúpenú termokameru FLIR? Čo skúsiť aplikáciu InSite zadarmo!


Společnost FLIR přichází s novou mobilní aplikaci a webovým portálem pro organizaci informací a naměřených dat při termografických kontrolách – to vše na jednom místě se snadným přístupem, správou a sdílením. Aplikace FLIR InSite je bezplatná a je dostupná ke stažení v obchodě s aplikacemi Apple Store a na webu FLIR. Více informací naleznete na www.flir.eu/InSite.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Produkty

Termokamera Flir E75

Termokamera Flir E75 s rozlíšením 320 x 240 a meraním teploty do 1000 °C.