Osobníkapesní dozimetr.

Bleeper III-osobní kapesní dozimetr 05-104 je jednoduchý nástroj, vhodný pro varování personálu před přítomností rentgenového nebo gama záření.

V normálním přirozeném pozadí radiace přístroj zapípá každých 15 minut. S intenzitou dávky se frekvence pípání zvyšuje až po spojitý tón, který signalizuje vysoké pole radiace.

Vlastnosti

  • Poskytuje nepřetržité informace o intenzitě dávek gama a rentgenového záření
  • Lehký kapesní přístroj

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Specifikace

Citlivost k různým dávkám radiace

Přirozené radiační pozadí: jedno pípnutí přibližně za 15 minut.

1mR/hod: jedno pípnutí přibližně za 20 sekund.

100 mR/hr a vyšší: spojitý signál

Rozsah energie 30 keV až 10 MeV
Rozsah teplot -20 ºC až 50 º
Baterie Dvě alkalické AAA. Životnost baterií asi 1 rok.
Konstrukce Plastový kryt se sponkou pro připevnění na kapsu.
Rozměry 2.54 cm x 13.97 cm x 1.60 cm
Hmotnost 0.08 kg

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zvoľte adresáta Vášho dotazu