Prúdový kliešťový záznamník Chauvin Arnoux CL601


Chauvin Arnoux CL601 prúdový kliešťový logger je najjednoduchší nástroj na zaznamenávanie AC prúdu priamo priložením k testovanému elektrickému káblu.

Vlastnosti prúdového kliešťového záznamníka Chauvin Arnoux CL601:

  • Rozsah: 0 do 600 A AC
  • Rozlíšenie: 0.1 A
  • Vzorkovací pomer: 64 vzoriek/perióda
  • Ukladanie: programovateľné od 125 ms do 1 dňa
  • Zaznamenávacie módy: Start/Stop, FIFO, XRM rozšírený zaznamenávací mód
  • Doba trvania záznamu: od 15 minút do 8 týždňov

Prúdový kliešťový záznamník Chauvin Arnoux CL601 je dodávaný s DataView® softwarom, ktorý umožňuje vizualizáciu a analýzu dát, ale tiež tlač kriviek záznamov a výpis výsledkov.

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.