Katalóg Ideal Industries


Spoločnosť Blue Panther s.r.o., ako autorizovaný zástupca firmy Ideal Industries pre Slovenskú a Českú republiku ponúka ku stiahnutiu prehľadový katalóg produktov spoločnosti Ideal Industries(testery zabezpečovacích kamerových systémov, trasovače vedení, multimetre...).

Společnost Blue Panther s.r.o., jako autorizovaný zástupce firmy Ideal Industries pro Českou republiku zde nabízí ke stažení přehledový katalog produktů společnosti Ideal Industries (testery zabezpečovacích kamerových systémů, trasovače vedení, multimetry...).

Dokumenty ku stiahnutiu

Katalóg Ideal Industries (.PDF)
Katalóg meracích prístrojov spoločnosti Ideal Industries USA

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zvoľte adresáta Vášho dotazu