Poradca pre podporu predaja elektronických meracích prístrojov

Hľadáme šikovné kolegyne alebo kolegami pre technický predaj osciloskopov Teledyne LeCroy a prístrojov pre vývoj

Hľadáme dlhodobé spolupracovníkov, ktorí majú ambície stať sa profesionálmi, majú záujem podporiť našej vízii a pre seba zabezpečiť dlhodobý rast.

Chcete niečo dokázať?

Radi na sebe pracujete?

Práca u nás vyžaduje nielen úsilie, ale aj trpezlivosť a schopnosť plánovať aj analyzovať.

Táto pozícia je na HPP a je odmeňovaná dvojzložkový - fixný plat + pohyblivá zložka podľa výkonu pracovníka.

Zaujíma Vás viac?


Potom nás kontaktujte pre osobné pohovor a zašlite svoj životopis na Jitka.Schwarzova@blue-panther.cz

Ďakujeme

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Fotografia