Poradca pre podporu predaja elektronických meracích prístrojov

Vašou hlavnou úlohou ako predajného poradcu bude pracovať so zákazníkmi na aktívnom vyhľadávaní nových príležitostí využitia našej techniky a to ako u existujúcich klientov z našej databázy, tak aj recenzie nových. Vedenie obchodných rozhovorov na všetkých potrebných úrovniach, zisťovanie nových potrieb a možností využitia meracej techniky a nami ponúkaných služieb pre zlepšenie kvality výroby a práce u zákazníka. Implementácia prezentácií riešenia pripravených spolu s kolegami technikmi.

Nie je potrebné byť odborníkom na oblasť meracej techniky, ani to neočakávame. Všetko potrebné pre Váš úspech Vás naučíme.

Naša práca je tvorivá práca s ľuďmi i technikou. Práca u nás si vyžaduje nielen úsilie, ale aj trpezlivosť a schopnosť plánovať aj analyzovať.

Nehľadáme pracovníkov, ktorí sa u nás ohrejú, inšpirujú a rýchlo zmenia smer. Naopak hľadáme dlhodobých spolupracovníkov, ktorí majú ambície stáť sa profesionálmi, majú záujem podporiť našu víziu a sebe zaistiť dlhodobý rast.

Ak si dokážete sami seba predstaviť ako obchodníka v našej spoločnosti, kontaktujte nás na osobný pohovor.

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Jaroslav Smetana
Telefón: +420 241 762 724

Jitka Schwarzová
Telefón: +420 241 762 724

Fotografia