Aktívna diferenciálna sonda LeCroy ZD200 do 200MHz pre automotive a priemyselné aplikácie


Vysokoimpedančná 200MHz aktívna diferenciálna sonda LeCroy ZD200 s veľkým dynamickým rozsahom +/-20 V, veľkým rozsahom súhlasného napätia až +/-60 V, malou vstupnou kapacitou a nízkym šumom.

Aktivní 200MHz diferenční sonda LeCroy ZD200 pro automotive a průmyslové aplikace

 

Základní vlastnosti aktivní diferenční sondy LeCroy ZD200

  • Šířka pásma 200 MHz
  • Velký dynamický rozsah ±20 V
  • Velký rozsah souhlasného napětí ±60 V
  • Malá vstupní kapacita 3,5 pF
  • Malé zatížení měřeného objektu

 

 

 

Plná integrace sondy a osciloskopu

Aktivní diferenční sonda LeCroy ZD200 je vybavena na vsvém výstupu rozhraním ProBus, díky kterému lze sondu plně integrovat do architektury osciloskopu. Sonda se tak stane jeho nedílnou součástí. Podle nastavení osciloskopu se automaticky optimálně nastaví citlivost sondy a stejnosměrný offset a uživatel se tedy nemusí o nastavení vlastní sondy starat. Zároveň sonda nepotřebuje žádný externí napájecí zdroj, protože napájení jí poskytuje přímo osciloskop přes ProBus rozhraní.

LeCroy_ZD200_1

Velký dynamický rozsah

Aktivní diferenční sonda LeCroy ZD200 poskytuje velký dynamický rozsah ±20 V a rozsah souhlasného napětí ±60 V, aby byly použitelné pro široké spektrum aplikací, včetně automotive a průmyslových aplikací.

LeCroy_ZD200_2

Velký výběr měřicích hotů a kabelů pro různé úlohy

Uživatelé často potřebují měřit v rozličných, často těžko přístupných, testovacích bodech. Široká škála standardních a volitelných měřicích hrotů a měřicích kabelů pro aktivní diferenční sondu ZD200 zajišťuje, že je sondou možné měřit i ve velice obtížných uspořádáních.

LeCroy_ZD200_3

Inovativní měřicí kabely a hroty poskytují vynikající věrnost signálu

Často je nezbytné měřit sondou s dlouhými měřicími kabely nebo s rozličným příslušenstvím, abychom dokázali nakontaktovat požadované měřicí body, ale je to často za cenu omezené šířky pásma, zvýšené kapacity a horšího šumu. Veškeré příslušenství k aktivní diferenčí sondě ZD200 je navrženo tak, aby byla zachována nejlepší věrnost signálu a byly minimalizovány překmity a jiné nežádoucí jevy, které často měřicí hroty a měřicí kabely do měření zanášejí.

(mr)

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Model

ZD200

Šířka pásma (zaručená) 200 MHz
Doba náběhu 10-90% (typ.) 1,75 ns
Útlum sondy 10 ×
Přesnost NF útlumu 1 %
Teplotní závislost zisku 2 %
Vstupní offset < 2 mV
Systémový šum 3 mVrms
Vstupní diferenční dynamický rozsah ±20 V
Rozsah souhalsného napětí ±60 V
CMRR

80 dB @ 60 Hz

50 dB @ 10 MHz

Vstupní stejnosměrný odpor

250 kΩ (souhlasně)

1 MΩ (diferenčně)

Vstupní kapacitaí (diferenční) 3,5 pF

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.