Analýza a reporty

Správna analýza je kľúčom k monitorovaniu.

Bez riadnej analýzy nie sú údaje získané monitorovaním nič iné ako údaje.

Monitorovaním spotreby energie a kvality energie sa zbiera široká škála údajov. Bez riadnej analýzy týchto údajov nie je možné odhaliť trendy a potenciálne problémy, znížiť spotrebu energie a zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť. Prepojením analyzátorov kvality energiemeračov energie so softvérovým balíkom možno analýzu do značnej miery automatizovať. V softvéri možno sprístupniť grafy a tabuľky, ktoré poskytujú okamžitý prehľad o spotrebe energie, problémoch a vývoji. V prípade potreby vám môžeme pomôcť s analýzou a hlásením nameraných údajov z elektrickej inštalácie. Spracúvame správy (po analýze nameraných údajov) a radíme vám o možných rizikách, zlepšeniach a optimalizácii.

Hlavná oblasť podnikania

Nie každá spoločnosť má vedomosti alebo čas na aktívnu prácu s údajmi získanými monitorovaním. Sme expertmi na všetky aspekty kvality energie, čo je naša hlavná činnosť. Služby a produkty, ktoré ponúkame, sú navrhnuté tak, aby optimalizovali kvalitu napätia a prúdu v elektrických systémoch, a tým zaručujú účinnosť, bezpečnosť a zabezpečení. Naše špecializované znalosti a dlhoročné skúsenosti nám umožňujú podporiť vás pri analýze údajov získaných monitorovaním. Správna analýza údajov zozbieraných najmä z monitorovania kvality energie si vyžaduje špecifické znalosti, skúsenosti a prehľad.

Príklady oblastí, v ktorých vám môžeme pomôcť získať prehľad:

Odchýlky v spotrebe energie

  • Nevyvážená záťaž;
  • Přetížení;
  • Harmonické skreslenie (s hodnotením vplyvu na zariadenie a v porovnaní s normami););
  • Prítomnosť poklesov a vrcholov napätia;
  • Kolísanie napätia;
  • Porovnanie s predchádzajúcimi obdobiami (trendy)
  • Aktívna alebo reaktívna;

Môžeme vám aktívne poskytovať analýzu a podávanie správ o monitorovacích údajoch v vopred dohodnutých intervaloch, prispôsobených vašim konkrétnym želaniam a potrebám. Je však tiež možné použiť našu monitorovaciu analýzu a správu ako reaktívnu službu. Ak napríklad máte problémy so zariadením alebo komponentmi, môžeme analyzovať namerané údaje a zistiť, či to môže súvisieť s kvalitou napájania alebo či to môže byť spôsobené elektrickým rušením z externého zdroja. Je tiež možná kombinácia aktívnej a reaktívnej analýzy.

Ak máte záujem o služby tohto druhu alebo potrebujete ďalšie informácie. Kontaktujte nás na formulári uvedenom nižšie.

Vrátiť sa na rozcestník

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Jaroslav Smetana
Telefón: +420 241 762 724