Audit kvality elektrickej energie boduje!
Aktuálity a novinky O nás Kontakt

Audit kvality elektrickej energie boduje!

Audit kvality elektrickej energie boduje!

Radi by sme Vás informovali, že sme vyhrali prestížne ocenenie Produkt roka v kategórii služby pre priemysel od časopisu Riadenie a údržba. Audit kvality elektrickej energie sa stal výhercom práve v kategórii služby pre priemysel.

Radi by sme poďakovali všetkým čitateľom časopisu Riadenie a údržba za túto cenu. Audit kvality elektrickej energie je analýzou čiže zistením aktuálneho stavu elektrickej siete napríklad v závodoch. K auditu využívame všetky možné doterajšie postupy a unikátne prístroje k získaniu úplne relevantných údajov. Pri získavaní výsledkov nedochádza k spriemerovaniu nameraných hodnôt ako pri norme EN 50160. Namerané hodnoty a následný výstup sú neskreslené údaje, pretože meriame metódou ‚perióda po perióde‛ (záznam je vykonávaný na 4 napätiach a 4 prúdoch). Výstupom je hotová analýza. Audit slúži aj ako podklad pre potreby prediktívnej údržby, pričom sa na základe nameraných výsledkov vyvodia určité servisné zásahy a samozrejme doporučenie.

Viac o víťaznom produkte tu.

blue panther, produkt roka 2014, audit kvality elektrickej energie

Zľava: Mgr. Milan Katrušák - vydavateľ spoločnosti Trade Media International, s.r.o, Ing. Jaroslav Smetana - riaditeľ a majiteľ spoločnosti Blue Panther s.r.o., Ing. Kristýna Loudová - Marketing a PR Manager

 

 

Kontaktujte nás

Petr Nedorost
Telefón: +420 739 475 699 - pracoviště Praha