Stretneme sa na veľtrhu AMPÉR 2019?

Stretneme sa na veľtrhu AMPÉR 2019?

Navštívte nás na AMPER 2019 v dňoch 19. 3. - 22. 3. 2019. Srdečne Vás pozývame na náš stánok číslo P 4.17 v hale P.! Príďte si vyskúšať meracie prístroje!

Termíny akcie

Výstaviště, Brno (19. 3. - 22. 3. 2019)

Príďte si pohrať, vyskúšať si vystavené meracie prístroje nechať si poradiť od odborníkov!

Prípravy na veľtrh AMPER 2019 sú v plnom prúde!


Na našom stánku budete mať možnosť si osobne vyskúšať mnoho zaujímavých meracích prístrojov. Zúčastniť sa tiež môžete tematických prednášok a odborných konferenciách, na ktorých budeme prednášať.

Ukážeme Vám v akcii tester statorov a motorov Schleich MTC2


MTC2 je špičkový rázový tester, ktorý umožní hlbší pohľad do vinutia - žiadny iný tester neponúka takú paletu aplikácií. S MTC2 môžete presne analyzovať cievky, statory, rotory a všetky ostatné prípady vinutých produktov v súlade s najnovšou technológiou bez kompromisov.

Potkáme se na veletrhu AMPÉR 2019? mtc2_manpruefung.jpg

Môžete sa pohrať so skúšačkou rôznych výrobcov

Vyhrá u Vás potrebné skvelá skúšačka Fluke T6 s funkciou bezkontaktného merania napätia?

Pozvání do našeho stánku na veletrhu AMPÉR 2018 fluke_t6-600_v_akci1_orez.jpg

Prezrieť si môžete termokameru Fluke Tix 580 pre monitorovanie a overovanie teplotného rozloženie pri vývoji elektroniky aj mechaniky s rozlíšením až 1280x960 bodov

Pozvání do našeho stánku na veletrhu AMPÉR 2018 tix580_mereni_orez_mensi.jpg

 

 

 

 

Vyskúšajte si osobne najrýchlejší 10bitový osciloskop HDO9000 od spoločnosti Teledyne LeCroy

 

Nezabudneme na novinky! Čo napríklad analyzátor pohonov Fluke MDA 550! Budete z neho nadšenie rovnako ako my?

Analyzátory pohonov šetrí čas a eliminuje zložité nastavovanie pri komplexných meraniach a zjednodušujú hľadanie problémov na frekvenčných meničoch a motoroch i ďalších systémoch. Odporúčame všetkým si ho vyskúšať, odhaľovanie problémov v údržbe nebolo nikdy ľahšie.

Analyzátor pohonů Fluke MDA-510 mda-550-images-for-web-f-mda-550_07a_1500x1000.jpg

 

Aj keď nie ste strojár, ale elektrikár overíte si na vlastníkůži, že kontrolovať vibrácie na vašich strojoch nie je zložité

S vibrometer Fluke 810 je to ľahké merať napätie. Príďte si to vyskúšať vibračný tester Fluke 810 v akcii!

Vibrační tester Fluke 810 v akci

 

Máme pre Vás tiež pripravenú súťaž o vstupenky na veľtrh a mnoho ďalšieho. Ak chcete vedieť čokoľvek skôr, než prídete na výstavu, pošlite nám dotaz.

Priebežne pre Vás budeme na tejto stránke dopĺňať aktuálne informácie o dianí na našom stánku číslo P 4.17, ktorý nájdete v hale P na hlavnom koridore.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami!
Team Blue Panther

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Mgr. Mirka Růžičková
Telefón: +420 603 255 719