Vďaka skúšobnému napätiu až 10 kV alebo 15 kV sú megaohmetre C.A 6550 a C.A 6555 výbornými nástrojmi pre bezpečné a presné testovanie stavu izolácie. V súlade s najnovšími doporučenými postupmi, s ohľadom na budúci vývoj, sú ideálne pre použitie na rotačných zariadeniach a strojoch pracujúcich na napätí 12 kV alebo ešte vyšších.

Meranie izolácie pri 15 kV, práca pre odborníkov

- Široký merací rozsah od 10 kΩ do 30 TΩ
- 5 mA nabíjací prúd
- Pevné alebo programovateľné skúšobné napätie od 40V do 10/15kV
- 3 filtre pre optimalizáciu stability merania
- Výpočet odporu pri referenčnej teplote
- Uloženie 80 000 meraní s pečiatkou reálneho času
- Veľký podsvietený LCD displej s číselnými hodnotami, stĺpcovými grafmi a R(t)+u(t), I(t) a I(u) charakteristikami
- Automatický výpočet DAR/PI/ DD/ ΔR (ppm/V) pomerov
- Viacnásobné skušobné režimy: nárast napätia a krokovania s režimami "prepálenie", "skorý prieraz" a "prúdové obmedzenie"
- Opticky izolované USB rozhranie pre prenos dát do PC a vytváranie protokolov v programe DataView ®

 

Výkon a ergonómia


Vďaka skušobnému napätiu až 10 kV alebo 15 kV sú megaohmetre CA 6550 a CA 6555 výbornými nástrojmi na bezpečné a presné testovanie stavu izolácie. V súlade s najnovšími doporučenými postupmi, s ohľadom na budúci vývoj, sú ideálne pre použitie na rotačných zariadeniach a strojoch pracujúcich na napätí 12 kV alebo ešte vyšších.

Termín „Viacnásobné skúšobné režimy“ znamená, že prístrojom možno stav izolácie posúdiť ako nedeštruktívnymi testami („skorý prieraz“ a „prúdové obmedzenie“), tak aj „prepaľovacím“ testom na vybraných vzorkách otestovať stárnutie izolácie a predísť tak nákladným opravám v dôsledku havárie.

Vďaka veľkej vnútornej pamäti možno všetky skušobné procedury, vykonané v mieste meraní, dodatočne zanalyzovať v programe DataView ® po prenose uložených dát do PC.

Dodávka obsahuje:

prístroj CA 6550 alebo CA 6555,
3 ks vysokonapäťových káblov (červený, modrý, čierny) s dĺžkou 3 m,
3 ks krokosvoriek (červená, modrá, čierna),
2 ks testovacích sond CAT IV 1 000 V (červená, čierna) na meranie napätia,
1 ks merací kábel (modrý),
1 ks napájací kábel s dĺžkou 2 m,
software DataView ®,
1 ks opticky oddelený USB kábel,
užívateľský manuál na CD-ROM,
5 ks nálepiek v rôznych jazykoch.

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.