Prístroj na meranie nízkofrekvenčného magnetického poľa s priamym zobrazením nameranej hodnoty v µT.

Ručný prístroj s pohyblivou sondou na meranie magnetického poľa v domácnostiach, na pracoviskách alebo v blízkosti vedenia vysokého napätia.

Merač magnetickej indukcie

  • Rozsah merania 0...2000 µT
  • Frekvenčný rozsah 30...300 Hz
  • Priamy údaj v µT
  • Zobrazenie LCD 31/2 miestny, 2 000 digit
  • Napájanie: 9 V, IEC 6LR61
  • Hmotnosť: 285 g
  • Rozmery: 163×68×24 mm

Špecifikácia

Magnetická indukcia: 0...2000 µT
±(4% z č.h. + 3 dig.)
Kmitočtový rozsah: 30...300 Hz

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.