C.A 6681 LOCAT-N detektor káblov a kovových trubiek


Chauvin Arnoux C.A 6681 nájde skryté káble a kovové trubky.

LOCAT-N detektor káblov a kovových trubiek Chauvin Arnoux C.A 6681 je ideálnym pomocníkom pri rekoštrukcii domov, stavebnej údržbe a obnovení prevádzky po mimoriadnych udalostiach.


Skladá sa z vysielača a prijímača, každý vybavený veľkou LCD obrazovkou, zaisťuje spoľahlivú detekciu a maximálnu odolnosť voči rušeniu. Poskytuje digitálnu, zvukovú a vizuálnu indikáciu prítomnosti vedenia alebo trubky pre intuitívne vyhľadávanie.

C.A 6681 je trasovačka všetkých typov kovových vedení. Umožňuje lokalizáciu telekomunikačných, dátových aj silových káblov (pod napätím aj bez napätiaí) a závad na nich (miesta prerušenia alebo skratu). Možnou ňou vyhľadať aj kovové vodovodné potrubia, závady na elektrickom podlahovom vykurovaní, vadné poistky apod.


Hlavné aplikácie:

Elektrina:

- Identifikuje poistky, ističe, atď.
- Sleduje káble v stene
- Určuje umiestnenie prerušenia v obvode
- Vyhľadáva skraty
- Vyhľadáva káblové kanály v dome
- Detekuje podzemné vodiče

Inštalatérstvo / vykurovanie:

- Vyhľadáva trubky (meď, oceľ)
- Sleduje el. vedenia v plastových trubkách

Telekomunikácie:

- Lokalizuje káble
- Identifikuje párové zväzky


Tieto ergonomické nástroje sú ľahké a dodávané kompletne s praktickým príslušenstvom pre priame meranie na skrutkovacích alebo bajonetových objímkach alebo na sieťových el. zásuvkach. To znamená, že produkt je ihneď pripravený k použitiu. Pre vynikajúcu viditeľnosť aj na najtemnejších miestach je vysielač aj prijímač vybavený výkonným vstavaným osvetlením.

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.