Tester a detektor porúch LAN sietí C.A 7028


Chauvin Arnoux C.A 7028 detekuje a testuje poruchy na dátových a hlasových sieťach.

Tester LAN káblov Chauvin Arnoux C.A 7028 je vybavený kompletným rozsahom funkcií, a preto je vhodný pre komunikačných technikov ako aj pre IT managerov.

 

Vlastnosti:

  • lokalizuje a identifikuje poruchy/chyby až do 150m: skraty, prekrížené alebo separované páry, skraty medzi pármi, chyby na koncoch spojov a inštalovaných sieťach.
  • dĺžka káblov alebo spojov (v metroch alebo stopách)
  • typ testovaných káblov: UTP & STP (SSTP & FTP) pre štandardy TIA568 A/B, ISO, EN, USOC a ISDN
  • podsvietený LCD dispej 128x64 pixelov
     

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.