Bezkontaktný detektor napätia a fáz C.A 732


Chauvin Arnoux C.A 732 bezkontaktný detektor napätia a fáz s integrovaným svietidlom pre práci v zhoršených svetelných podmienkach.

Vlastnosti:

  • Displej: LED
  • AC napätie: 196V....265V
  • Ďalšie funkcie: optická aj napäťová, bezkontaktná detekcia fázy, odhaľuje skraty v kábloch, svietidlo v zadnej časti testera, identifikácia fázy
  • Bezpečnosť: EN 61010-1, CAT II 600V
  • Štandardné príslušenstvo: 1 x 9V batéria
  • Hmotnosť: 120g
  • Napájanie: 1 x 9V batéria

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.