Čierna guľa na meranie radiačnej teploty.

Černá koule je založena na principu černého tělesa, skládá se z kulaté části, která je vybavena kapalným expanzivním teploměrem, Pt 100 a nebo termočlánkovou sondou teplotní sondou.

Aplikace

Lidské tělo se cítí dobře pouze v prostředí, kde teplota a proudění vzduchu je v určitém rozmezí. Tato černá koule měří přímo průměrné radiační teploty. Tato teplota, vnímaná tělem, je vyzařována všemi povrchy, zdmi, podlahou, nábytkem, atd. Pomocí této pomůcky lze stanovit WBGT index ( je komplexní teplota zahrnující i vlhkost vzduchu a tepelnou radiaci).

Kompatibilita

Černé koule jsou použitelné s modely:

  • KIMO TM 200
  • KIMO HD 200
  • KIMO AMI 300

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Černá koule

Sféra Ø 150 mm, šířka stěny 6/10 mm
Ucpávka Pro fixaci Pt 100 uprostřed sféry
Povrch Černá barva s průměrným součinitelem emise 0.95
Norma Pro ověření NF ISO 7726 (prostředí na pracovištích)

Teploměr

Kapalinový expanzní teploměr
Ochranné pouzdro mosaz, délka 400 mm, Ø 12 mm
Rozsah měření 0 až 60°C
Rozlišení 0,5°C
Délka stupnice 280 mm
Celková délka 550 mm
Hmotnost 400 g
Sonda Pt 100
Rozsah měření Dle výběru sondy
Počet drátů 3 nebo 4
Kabelová průchodka Ø 6 nebo Ø 4 mm
Termočlánková sonda
Typ K, J, N nebo volitelný
Rozsah měření -50 až +200°C
Kabelová průchodka Ø 6 nebo Ø 4 mm

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.