GS modul - testovací modul na testovanie defibrilátorov.

GS testovací modul DEFI sa pripája k základnej jednotke GS-X MODUL BOX od nemeckej spoločnosti S.P.L. Elektronik na testovanie elektrickej bezpečnosti zariadení v zdravotníctve.

K tomuto modulu sú potrebné: základná jednotka GS-X MODUL BOX a s ňou dodávaný testovací program Actimed, a tiež PC. Vybíjaná energia defibrilátora je meraná cez 50 Ω vnútorný odpor a priebeh napätia je zobrazovaný graficky. Modul automaticky vyberá hodnoty, ktoré majú byť merané a okamžite ich zobrazuje.

Vlastnosti:


GS modul štandardne obsahuje:

  • grafické zobrazenie priebehu vybíjania
  • synchrónne aj asynchrónne meranie energie, max. napätia, šírky pulzu, čas oneskorenia, ...
  • jednofázové a dvojfázové merania priebehov defibrilácie
  • meranie pri internej 50 Ω zátaži
  • kalibračný certifikát
  • užívateľskú príručku na CD
  • 1x DEFI-PAD (electrode sensor component with integrated 50 Ω load resistor)
  • 1x BNC connecting cable

Špecifikácia

Meranie Rozsah Presnosť
meranie pri odpore 50 Ω ± 1%
Energia 1 až 1000 Joule ± 1 Joule (1% mer.hodn.)
Pulzné napätie ± 700V / ± 4000 V ± 1 V (1% mer.hodn.)
Šírka pulzu 0 až 20 ms ± 0,1 ms (2% mer.hodn.)
Oneskorenie pulzu 0 až 100 ms ± 0,1 ms (2% mer.hodn.)
Synchronizačné signály sinus, square sinus, triangle, rectagle, trapeze, ISO, venticular fibrillations (VF), ventricular tachykardie (VT), mains frequency  

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.