Měří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě) a generuje tlak v rozsahu ± 300 mmHg.

DPM1B změří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě) a generuje tlak v rozsahu ± 300 mmHg. Přístroj je vhodný pro opravy a kontroly jakosti.

Vlastnosti

  • Bateriově napájený
  • Generování a měření pozitivního tlaku a podtlaku
  • Měří tlaky kapalin a plynů
  • Přesnost 1%

Špecifikácia

Specifikace

Měření a generování tlaku

Pracovní rozsah: ± 300 mmHg

Přesnost: ± 1 % ze čtení nebo ± 1 mmHg (vyšší hodnota)

Rozlišení: 0.1 mmHg

Jednotky:  mmHg

Environmentální specifikace Pracovní teplota: 10 °C až 40 °C

Všeobecné specifikace

Displej 0.5 palcový LCD
Napájení 9 V alkalická baterie
Rozměry 15.9 cm x 14.6 cm x 3.8 cm
Hmotnost 260 g

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zvoľte adresáta Vášho dotazu