Měří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě). Přístroj je vhodný pro opravy a kontroly jakosti.

DPM2Plus změří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě). Přístroj je vhodný pro opravy a kontroly jakosti.

K přístroji lze volitelně připojit parabolický průtokový adaptér pro měření průtoků lékařských zařízení.

Vlastnosti

  • Příruční
  • Bateriově napájený
  • Přesnost 1%
  • Výběr z pěti možných rozsahů měření
  • Vhodný pro testování vybavení v očním lékařství, laserů, umělé ledviny, drenážních zařízení, IV pump, tlakoměrů, ventilátorů, odsávacích zařízení v chirurgii atd.
  • Pracuje jak s kapalinou, tak s plyny

Špecifikácia

Specifikace

Měření tlaku

Pracovní rozsahy:

-698 mmHg až 802 mmHg

-949 cmH2O až 1090 cmH2O

-374 inH2O až 429 inH2O

-13.5 PSI až 100 PSI

-13.50 PSI až 15.50 PSI

Přesnost: ±1% z rozsahu

Jednotky měření: MmHg, cmH2O, PSI, inH2O

Všeobecné specifikace

Pracovní teplota 0 ºC až 30 ºC
Displej 0.5 palcový LCD
Výstup dat

V/psi na všech rozsazích kromě 100 psi

0.01 V/psi pro rozsah 100 psi

Napájení 9 V alkalická baterie
Rozměry 9.14 cm x 14.6 cm x 4.83 cm
Hmotnost 0.4 kg

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Zvoľte adresáta Vášho dotazu