GS modul - testovací modul na testovanie funcionality EKG zariadení. Simulátor pacienta.

GS testovací modul ES sa pripája k základnej jednotke GS-X MODUL BOX od nemeckej spoločnosti S.P.L. Elektronik na testovanie EKG zariadení v zdravotníctve.

K tomuto modulu sú potrebné: základná jednotka GS-X MODUL BOX a s ňou dodávaný testovací program Actimed, a tiež PC. Modul ES - simulátor pacienta - slúži ako generátor testovacích signálov pre EKG impulzy. Tieto EKG impulzy možu byť použité na funčné testy EKG monitorov.

Vlastnosti:


GS modul štandardne obsahuje:

  • simulácia EKG impulzov
  • simulácia respiračných signálov
  • simulácia ANE a CAL signálov podľa EN 60601-2-51:2003
  • výstup arythmie
  • výstup kardiostimulátorov
  • kalibračný certifikát
  • užívateľskú príručku na CD

Špecifikácia

Meranie Rozsah Presnosť
EKG amplitúda impulzov 1 až 5 mV (krok 1 mV) ± 1 %
EKG šírka impulzov 1 až 200 ms (krok 1 ms) ± 1%
EKG priebehy impulzov sinus, square sinus, triangle, rectagle, trapeze, ISO, ventricular fibrillation (VF), ventricular tachykardia (VT), mains frequency, QRS  
EKG frekvencia impulzov 10 až 300 bmp (krok 1 bmp) ± 1%
Meniteľná frekvencia signálov 1 až 100 Hz (krok 1 Hz) ± 1%
Signal frekvency sine 0,3 Hz ± 1%
Respirácia základná hodnota ± 1 Ω

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.