FLIR Screen-EST ™ je efektívny a presný PC softvér pre vykonávanie teplotných testov osôb v oblastiach s vysokou prevádzkou.

SOFTWARE PRE SKRÍNING TEPLOTY


FLIR Screen-EST ™ je efektívny a presný stolové softvér pre vykonávanie teplotných testov osôb v oblastiach s vysokou prevádzkou.

Po pripojení k termálne kamere FLIR softvér automaticky detekuje jednotlivcov, ktorí vstupujú do zorného poľa kamery, a počas niekoľkých sekúnd vyhľadá horúce miesto a zmeria teplotu.

Ak je nameraná teplota vyššia ako kĺzavý priemer, upozorní obsluha poplach, ktorý môže okamžite zistiť, či je potrebné vykonať druhý skríning zdravotníckym zariadením. FLIR Screen-EST sa nastaví v priebehu niekoľkých minút, čo operátorom umožňuje preveriť jednotlivca z bezpečnej vzdialenosti a zmierniť šírenie choroby medzi pracovnými silami. FLIR Screen-EST môže byť životne dôležitým nástrojom pre udržanie zdravia zamestnancov a zníženie rizika prerušenia práce.

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.