smyčkový kalibrátor Fluke 709 a 709H


Nový přesný smyčkový kalibrátor Fluke 709 a 709H

Přesný smyčkový kalibrátor Fluke 709 a 709H, který šetří čas a dosahuje vysoce kvalitních výsledků. Tyto kalibrátory jsou postaveny na uživatelsky přívětivém rozhraní s vyhrazenými tlačítky a Quick-Set rotačním enkodérem. Tato kombinace výrazně snižuje čas potřebný k měření napětí, zdroje nebo měření proudu a zapnutí smyčky. Robustní pouzdro je tvarované pro snadné uchopení a velký podsvícený grafický displej je snadno čitelný i na tmavých, stísněných místech. 709H přidává komunikaci HART a podporuje univerzální selekční sadu. To vše dělá z 709H jedinečný, cenově dostupný, kompaktní smyčkový kalibrátor a výkonný HART komunikační nástroj.

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Detailní specifikace

Funkce

mA zdroj, simulace, měření, měření/napájení smyčky a měření napětí

Rozsah

mA (0 až 24 mA) a Volty (0 až 30 V DC)

Rozlišení

1 µA na mA rozsahu a 1 mV na napěťovém rozsahu

Přesnost

0.01% ± 2 čísel, na všech rozsazích (@23° ± 5°C)

Pracovní teplota

-10°C až 55°C

Vlhkost

10 až 95% bez kondenzace

Stabilita

20 ppm z F.S. /°C od -10°C do 18°C and 28°C do 55°C

Display

128 x 64 pixelů, LCD Graphic w/backlight, .34 high digits

Napájení

6 AAA alkalická

Životnost

40 hodin tipicky

Napětí smyčky

24 V DC @ 20mA

Přepěťová ochrana

240 V AC

Nadproudová ochrana

28 mA DC

EMC

EN61326 Annex A (Portable Instruments)

Rozměry (L x W x D)

15 x 9 x 3 cm (6 x 3.6 x 1.3 in)

Váha

0.3 kg (9.5 oz)

Příslušenství v dodávce

NIST kalibrační list s daty, baterie, test kabely a manuál

Záruka

Tři roky

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.