Bezkontaktný detektor striedavého napätia Fluke LVD 1


Bezkontaktný detektor striedavého napätia so zabudovaným LED svietidlom.

Bezkontaktní detektor napětí a fáze Fluke LVD 1 má exkluzivní duální citlivost, která umožnuje aby detektor napětí svítil modře ve větší vzdálenosti od vodičestřídavého napětí a s postupným přibližováník vodiči se světo mění na červené, přičemž bílá svítilna stále svítí.

Detektor napětí LVD1 může sloužit jednak jako svítilna s bílou LED a současně jako detektor napětí. LVD1 je vybaven klipsou pro připevnění na oblečení nebo čepici či přilbu a sloučí jako indikátor přiblížení k napětí.

Bezkontaktní detektor AC napětí Fluke LVD 1 vlastnosti:

  • detekuje napětí od 40 V AC až do 300 V AC
  • detektor napětí svítí modře 50 Hz - 60 Hz nebo 2.5 - 38 cm (1 - 5 ") od zdroje
  • provozní teplota 0 ° C až 50 ° C
  • ultra-jasné bílé LED
  • životnost 100.000 hodin žárovka
  • AAA baterie v ceně

Video

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.