Základná jednotka modulárneho systému testovania zdravotníckych zariadení - možnosť pripojenia až 4 GS testovacích modulov.

Základná jednotka GS-X MODUL BOX V4 nemeckej spoločnosti S.P.L. Elektronik s možnosťou pripojenia až 4 GS modulov. Systém automaticky rozpozná testovací modul hneď po jeho pripojení.

GS-X testovací systém bol vyvinutý špeciálne pre testovanie medicínskych zariadení v zdravotníctve. GS-X je prenosný univerzálny systém, ktorý je jednoducho pripojiteľný k PC. Súčasťou základnej jednotky je aj testovací program Actimed. Actimed je univerzálny software, ktorý nielen riadi testovacie moduly a zobrazuje namerané hodnoty, ale tiež ponúka rozšírené riadenie užívateľských databáz.

Testovací systém GS-X pozostáva zo základnej jednotky GS-X MODUL BOX a variabilne pripojiteľných testovacích modulov GS.

Ponuka modulov sa neustále rozširuje a momentálne sú dostupné moduly na testovanie:
- infúznych púmp
- kardiostimulátorov
- defibrilátorov
- HF chirurgických zariadení
- elektrickej bezpečnosti zariadení
- simulátorov pacienta ( EKG simulátorov )
- zariadení na elektrostimuláciu
Vlastnosti:


Ďalšie vlastnosti:

  • základná jednotka riadená 12 bitovými A/D - D/A prevodníkmi
  • digitálne I/O porty pre až 4 testovacie moduly
  • Actimed - PC software
  • napätie: AC 230/115 V, 75 VA
  • pracovná teplota: 5 až 40 °C
  • relatívna vlhkosť: 20 až 80 %
  • rozmery: 240 x 140 x 320 mm
  • hmotnosť: 6 kg

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.