Sondy pracujúce na princípe žeravého drôtu na meranie teploty, prietoku a prúdenia vzduchu.

Sondy pracujúce na princípe horúceho drôtu "miery ochladzovania senzora prúdiacim vzduchom" na meranie teploty, prietoku a prúdenia vzduchu. Sú vyrábané v klasickom prevedení (FC 300) a v prevedení na teleskopickej tyči s husím krkom (FCT 900), dĺžka tejto teleskopickej tyče je až 900mm. Dĺžka kábla sondy 1,7m.

Kompatibilita

Hotwire sondy sú použiteľné s modelmi:

  • KIMO VT 100
  • KIMO VT 200
  • KIMO AMI 300

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Mer. veličina Merané jednotky Mer. rozsah Presnosť Rozlíšenie Senzor
Rýchlosť prúdenia vzduchu m/s, fpm, km/h

0,15 až 3 m/s

3,1 až 30 m/s

±3% z hodnoty ±0,05 m/s

±1% z hodnoty ±0,2 m/s

0,01 m/s

0,1 m/s

termistor
Prietok vzduchu m3/h, cfm, l/s, 0 až 99999 m3/h ± 3% z hodnoty ± 0.03*plocha (cm2) 1 m3/h dopočítaný
Teplota okolia °C, °F -20 až +80°C ± 0.3% z hodnoty ± 0.25°C 0.1°C Pt100 trieda 1/3 DIN

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.