ISOGUARD je testovacie zariadenie pre kontrolu izolačného odporu medicínskych zariadení a systémov, ktoré sú spojené s izolačným transformátorom.

Testovacie zariadenie ISOGUARD na kontrolu izolácie medicínskych zariadení a systémov od nemeckej spoločnosti S.P.L. Elektronik.
Môže byť použitý napríklad na monitorovanie limitu izolačného odporu v operačných sálach.

Vlastnosti:

  • vnútorný odpor > 100 kΩ
  • úroveň prepínania > 50 kΩ
  • zelené svetlo indikuje zariadenie v prevádzke
  • žlté svetlo signalizuje prekročenie limitnej hodnoty
  • akustický signál prekročenia limitnej hodnoty
  • testovacie tlačidlo funkcionality zariadenia

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.