Katalog Kimo převodníky


Katalog čidel a převodníků veličin - Tlak / Teplota / Vlhkost / Rychlost vzduchu / Proud vzduchu / Kvalita vzduchu / Solární Světelný / atmosférický tlak

KIMO nabízí mnoho modelů: od nejjednodušších po nejkompletnější, vhodné pro jakoukoli aplikaci, se snadnou konfigurací a výpočtem funkce.

Inovační řada: vyměnitelné měřicí prvky umožňují snadnou údržbu a kalibraci na místě pro měření:

Tlaku

Teploty 

Vlhkosti

Rychlosti vzduchu

Proudění vzduchu

Kvality vzduchu

Solárního záření

Světelného toku

 atmosférického tlaku

 

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

KIMO ponúka mnoho modelov: od najjednoduchších po najkompletnejší, vhodné pre akúkoľvek aplikáciu, s jednoduchou konfiguráciou a výpočtom funkcie.


Inovačný rad: vymeniteľné meracie prvky umožňujú jednoduchú údržbu a kalibráciu na mieste pre meranie:

tlaku

teploty

vlhkosti

rýchlosti vzduchu

prúdenie vzduchu

kvality vzduchu

solárneho žiarenia

svetelného toku

  atmosférického tlaku

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.