Generátor zvuku pre kalibráciu zvukomerov KIMO.


Generátor zvuku pre kalibráciu zvukomerov KIMO.

Kontrolní generátor zvuku KIMO CTL100 je určený pro kontrolu zvukoměrů KIMO. Produkuje stabilní zvukový signál o intenzitě 90 dB při 1000 Hz. Srovnává signál produkovaný generátorem s hodnotou naměřenou zvukoměrem.

Špecifikácia

Generovaný signál

Frekvence 1000 Hz ± 5%
Intenzita 90 dB ± 1dB
Stabilita <0.5 dB

Environmentální specifikace

Pracovní teplota +5 °C až + 40 °C
Tlak 1013 hPa ± 10%
Vlhkost 80 % RH
Napájení  

Všeobecné specifikace

Rozměry 140 x 28 x 25 mm
Hmotnost 50 g

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.