KIMO DB 100 je spoľahlivý jednoducho použiteľný zvukomer (sonometer) na meranie zvukových zdrojov.

KIMO DB 100 je spolehlivý snadno použitelný zvukoměr (sonometr) pro měření zvukových zdrojů. Pomocí přístroje lze měřit okamžitou úroveň zvuku a nebo průměrnou hladinu zvuku v čase a ekvivalentní nepřetržitou hladinu zvuku. Přístroj disponuje velkým displejem a ovládáním pomocí pěti tlačítek pod displejem. Mikrofon je ochráněn proti větru a prachu.

  • použití pro stálé nebo nepatrně se měnící zvukové zdroje
  • dodáváno s transportním kufříkem a kalibračním certifikátem

Dokumenty ku stiahnutiu

Špecifikácia

Specifikace

Rozsah měření 30-130 dB
Rozlišení 0,1 dB
Doba snímání nastavitelná v intervalu 1s až 15 min
Měřené parametry LA a LAeq
Dopočítané parametry LAFmax, LAFmin, LASmax , LASmin
Napájení 3 AAA nebo dobíjecí baterie, životnost 30 hodin
Displej grafický 128x64 pixelů
Rozměry 174x58x32 mm
Hmotnost 50 g
Pracovní teplota -10 °C až + 50 °C
Pracovní vlhkost 95% RH

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.